Wspomnienie z rekolekcji 14-16 września 2018 roku

14 września 2019 r.

W pierwszym dniu przeżywaliśmy Eucharystię z nauką o Krzyżu jako znaku miłości. Było także nabożeństwo z relikwiami Krzyża Świętego. Mieliśmy także wspaniałego gościa, Pani dr Wanda Półtawska wygłosiła katechezę „O miłości słów kilka”.

15 września 2019 r.

Drugi dzień rekolekcji rozpoczęliśmy nabożeństwem wspólnotowej celebracji sakramentu pokuty i pojednania, modliliśmy się o to, by Bóg przebaczył nie tylko nasze grzechy, ale także tym, którzy są jeszcze daleko, aby odnaleźli do drogę do Pana Miłosiernego. Następnie mogliśmy się zatrzymać przed Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie i uwielbiać go za Jego miłość do każdego z nas. To było też przygotowaniem do Eucharystii, podczas której wysłuchaliśmy nauki, że Jezus motywuje nas do działania z miłością, abyśmy i my także byli miłosierni. Po Mszy Świętej wysłuchaliśmy pięknego świadectwa Asi i Darka, wielu w kościele miało łzy w oczach. Dzień zakończyliśmy Nabożeństwem Błogosławieństw (dzieci, małżonków, matek oczekujących potomstwa, chorych i pełniących dzieła miłości).

16 września 2019 r.

W trzecim dniu świętowaliśmy zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, piekłem i szatanem. Przeżyliśmy to podczas pięknej i wyjątkowo uroczystej niedzielnej Eucharystii. Potem odprawione zostało nabożeństwo Drogi Miłosierdzia. Po zakończeniu rekolekcji i błogosławieństwie końcowym spotkaliśmy się przy wspólnym stole, aby coraz bardziej zawiązywać Wspólnotę.

Możesz zobaczyć zdjęcia z wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebook’u

W pierwszym dniu przeżywaliśmy Eucharystię z nauką o Krzyżu jako znaku miłości. Było także nabożeństwo z relikwiami…

Posted by Stowarzyszenie Apostołowie Miłosierdzia on Sunday, 16 September 2018

Drugi dzień rekolekcji rozpoczęliśmy nabożeństwem wspólnotowej celebracji sakramentu pokuty i pojednania, modliliśmy się…

Posted by Stowarzyszenie Apostołowie Miłosierdzia on Sunday, 16 September 2018