Różańcowy konkurs plastyczny – „Dziecięca kartka pomaga”

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Różańcowym Konkursie Plastycznym

Konkurs ma charakter akcji charytatywnej o nazwie „Dziecięca kartka pomaga”. W tej akcji chcemy przeprowadzić wśród dzieci konkurs w miesiącu październiku, na najładniejsze prace plastyczne dotyczące dwóch tajemnic różańcowych (Bożego Narodzenia oraz Zmartwychwstania Pana Jezusa). Zwycięskie prace tego konkursu zostaną wydrukowane w formie kartek świątecznych i będą rozprowadzane jako cegiełki na rzecz dzieci potrzebujących pomocy charytatywnej (rehabilitacja, zakup jedzenia i ubrań) zarówno tutaj w Polce jak i za granicą.

Ufamy, że ten dobroczynny plan uda się zrealizować dzięki zaangażowaniu uczniów na wszystkich szczeblach szkół. Konkurs podzielony będzie na trzy kategorie wiekowe (szkoły podstawowe
klasy 0-4, szkoły podstawowe klasy 5-8, szkoły średnie), technika wykonania prac dowolna, format pracy A4. Każdy z uczestników konkursu powinien wykonać dwie prace: Boże Narodzenie i Zmartwychwstanie.

Prace należy przesyłać do 31 października 2019 r. na adres Stowarzyszenie Apostołowie Miłosierdzia, Plac Katedralny 14, 50-329 Wrocław lub mailowo: kontakt@apostolowie-milosierdzia.pl
(w temacie: konkurs „Dziecięca kartka pomaga”). Decyduje data stempla pocztowego lub data wysłania maila. Do zgłoszenia potrzebne jest zaakceptowanie regulaminu oraz przeniesienie praw autorskich na organizatora konkursu przez rodzica lub prawnego opiekuna uczestnika konkursu. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem REGULAMIN RÓŻAŃCOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO. Oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna można znaleźć tutaj.

Na zwycięzców czekają nagrody w formie bonów podarunkowych do sklepów ze sprzętem multimedialnym o wartości (1 x 300 zł, 2 x 200 zł, 5 x 100 zł). Możliwe są dodatkowe wyróżnienia i nagrody.

Plakat do ściągnięcia tutaj .