„Duchowy prezent” dla Metropolity

 

 

 

Wrocławski Gość Niedzielny i Stowarzyszenie Apostołowie Miłosierdzia zapraszają do wspólnej inicjatywy „Duchowy prezent” z okazji zbliżającego się patronalnego święta naszego Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Chcielibyśmy dać mu w prezencie to co jest bezcenne dar modlitwy dlatego proponujemy, aby każdego dnia za Jego Ekscelencję oraz w intencjach, które on powierza na modlitwie Panu Bogu, była odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Planujemy, aby ta modlitwa była wsparciem dla Naszego Pasterza przez cały rok, dlatego każdy zgłaszający się otrzyma przypisany konkretny dzień, w którym będzie polecał Miłosiernemu Bogu taką intencję.

Zachętą niech będą słowa Pana Jezusa do św. Faustyny: „Córko moja, zachęcaj dusze do odmawiania tej koronki, którą ci podałem. Przez odmawianie tej koronki podoba mi się dać wszystko, o co mnie prosić będą” (Dz. 1541).

Ufamy, że ta duchowa inicjatywa wsparcia Księdza Arcybiskupa spotka się z pozytywną odpowiedzią wszystkich wierzących w moc modlitwy: duchownych, osób konsekrowanych i wiernych świeckich. W dniu imienin przekażemy Księdzu Arcybiskupowi życzenia wraz z darem modlitwy z imionami wszystkich, którzy włączyli się w inicjatywę „duchowego prezentu”.

Zgłoś się do udziału wypełniając formularz lub wysyłając maila na adres: duchowyprezent@apostolowie-milosierdzia.pl

W związku z przepisami o ochronie danych osobowych do wiadomości e-mail należy dodać adnotację (można ją skopiować): „Biorąc udział w inicjatywie „Duchowy prezent” wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail) do celów organizacyjnych tejże inicjatywy oraz informowanie mnie o innych podobnych do w/w inicjatywy. Wiem, że w każdej chwili tą samą drogą mogę swoją zgodę odwołać.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do tej duchowej inicjatywy.